Stan prac, koniec przedsprzedaży, pytania

SŁOWIANIE – AKTUALIZACJA

Mamy nowe wieści z frontu naszych działań. Słowianie idą naprzód z Bestiariuszem, skończyliśmy kolejny etap naszych prac.

 

OSTATNIA PARTIA ILUSTRACJI!

Zgodnie z obietnicami, ilustracje z podręcznika w wersji wspieram.to doczekały się obrazków! Zatem wewnątrz znajdą się wszystkie wydane przez nas potwory, wraz z dodatkowymi wariacjami i rozszerzonymi opisami. Oto ich lista!

-> Ałbast

-> Bandurek

-> Buc

-> Gadzon

-> Gryf

-> Harcuk

-> Kuk

-> Martwiejc

-> Strzyga

-> Topich

 

DALSZE PRACE?

Teksty do sprawdzenia mamy już w kolejce. Co jakiś czas, jeszcze coś się zmienia w opisach czy balansie, ale to normalna sprawa, po prostu korzystamy z okazji i staramy się dopieścić nasze kochane bestie!

 

KONKRETY!

Jak pisaliśmy w poprzedniej aktualizacji, w tej chwili mamy na finiszu kilka projektów w wydawnictwie i choć nasz zespół się rozrósł w ostatnim czasie, to opóźnienia nie jesteśmy w stanie powstrzymać. Trzymajcie za nas kciuki! Celujemy w tym momencie z premierą Bestiariusza na koniec Q1 (marzec), co by oznaczało miesięczny poślizg. Dziękujemy za cierpliwość oraz zaufanie!

 

KONIEC PRZEDSPRZEDAŻY!

Tym samym do końca tygodnia zamykamy przedsprzedaż (19.02), jeśli chcecie zgarnąć dodatkowe promki, czas nagli! Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe zamówienia, to naprawdę wielkie wsparcie dla naszego projektu! Dzięki czemu będziemy mogli go dalej i intensywniej rozwijać.

 

MACIE JAKIEŚ PYTANIA?

Śmiało piszcie do nas na maila wydawnictwo@hengal.pl, jeśli macie jakieś pytanie o zamówienie, sklep internetowy czy nową zawartość.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *