Termin, niespodzianka oraz plany!?

AKTUALIZACJA – SŁOWIANIE

Dzisiaj porozmawiamy o niektórych elementach Bestiariusza, wspomnimy o postępach w pracach, a także podamy ważny komunikat!

Bestiariusz – opóźnienie

Z racji długiego poślizgu w pracach nad Bestiariuszem, jesteśmy winni Wam wyjaśnienia. Hengal tworzy kilka osób stale zaangażowanych w pracę + kilkanaście kontaktów, z którymi współpracujemy rotacyjnie, a mimo to, z uwagi na opóźnienia w innych projektach, wiele się nałożyło w jednym czasie. Dotyczy to praktycznie każdego etapu pracy nad tekstami oraz składem podręczników. Pomimo tego, że nasza ekipa w ostatnich miesiącach rozrosła się o kilka osób, a także kilka współpracowników – nie uniknęliśmy obsuwy. Dlatego, np. w ostatnich dwóch tygodniach niewiele mogło się posunąć przy tworzeniu Bestiariusza. Natomiast od tego tygodnia zaczyna się porządna praca redaktora oraz korektora, gdyż zostały sfinalizowane inne dzieła.

Bestiariusz – termin realizacji

Niestety z tego powodu będziemy zmuszeni przesunąć premierę Bestiariusza na koniec kolejnego miesiąca. Wysyłki zatem wypadną na przełom 1Q oraz 2Q tego roku. Co finalnie dam nam dwa miesiące opóźnienia.

Bestiariusz – przedsprzedażowa rekompensata

Słowianie są głównym tytułem Wydawnictwa Hengal, a założyciel jest równocześnie autorem podręcznika głównego. Dlatego tym bardziej jest nam przykro z powodu zaistniałego opóźnienia. Jednak chcemy w jakiś sposób zrekompensować wszystkim kupującym w przedsprzedaży. W między czasie przygotowujemy niespodziankę, która ukaże się w druku. Co warto zaznaczyć, proces stworzenia tego niewielkiego dzieła nie wpłynie na termin realizacji Bestiariusza, gdyż bazuje na czymś, co zostało przez autora już jakiś czas temu zrobione. Wystarczy nam przygotować skład oraz korektę po składzie. Wartość broszury będzie oscylować między 40, a 50 zł w sprzedaży detalicznej, ale zamówienia w preorderze otrzymają ją w gratisie. Mamy nadzieję, że ten mały prezent zrekompensuje Wam czas oczekiwania na Bestiariusz i przyniesie kolejne, wspaniałe historie przy Słowianach.

Plany na przyszłość?

Linia Słowian ma być cały czas rozbudowywana , ale kolejny podręcznik ze suplementem ukaże się w sprzedaży zaraz po druku. Chcemy tym sposobem wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów.

Dziękujemy za dzisiejszą lekturę, niechaj bogi będą z Wami!

1 thought on “Termin, niespodzianka oraz plany!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *