Bestiariusz, nowe materiały, Trzy Drewniane Monety

 Aktualizacja – Słowianie

Nasza linia Słowian się zmienia. Od początku zapowiedzi Bestiariusza, wydania Klechd oraz trwania przedsprzedaży wydarzyło się bardzo wiele. Chcemy przede wszystkim skonsolidować słowiańskich fanów i przyjąć nowy model komunikacji. To jednak tylko początek, bowiem kolejny dodruk pojawi się z pewnym oznaczeniem na okładce, obok którego nie możemy przejść obojętnie. Jednak nie uprzedzajmy faktów i przejdźmy do lektury aktualizacji.

 

CENTRUM INFORMACYJNE – SLOWIANIERPG.PL

Większość naszych projektów została wydana przez wspieram.to. Ze Słowianami nie jest inaczej, ale dzisiaj docieramy do dużo większej liczby odbiorców, niż miało to miejsce w przeszłości.

Strona slowianierpg.pl miała już sporo funkcji. Na początku opowiadała czym jest gra, później stała się domem dla Żyjącej Slavii oraz darmowych plików PDF (które nadal widnieją na szczycie w menu). Dzisiaj stanie się oknem między Hengalem a fanami systemu. Potraktujcie tutejsze wpisy jak aktualizacje na dobrze znanych wspieraczkach.

 

BESTIARIUSZ – STAN PRAC

W tej chwili uzupełniamy ilustracje z podstawki (pierwszej edycji na wspieram.to) i testujemy nowe warianty mechaniki. Musicie wiedzieć, że potwory w Bestiariuszu otrzymają kilka nowych sposób na wesołe rozprawienie się ze wszystkimi, którzy wtargną na ich terytorium. Chcemy skupić uwagę na niektórych rozwiązaniach, aby je dobrze przetestować, abyście mogli je bez przeszkód wprowadzić na sesję. W tej chwili mamy zakolejkowane sporo tekstów do korekty i redakcji, a nasze możliwości są ograniczone, choć jak pewnie wiecie, nasza ekipa ostatnio znowu się rozrosła! Jednak z uwagi na przesunięcia w innych projektach, mogą wystąpić również drobne komplikacje przy Bestiariuszu. Staramy się trzymać tempo prac, ale głównie skupiamy się na jakości, a korzystając z oczekiwania w kolejce na korektę, dostarczenie ilustracji – lecimy z testami!

Z pewnością pojawi się jakiś poślizg, ale więcej będziemy wiedzieć w ciągu dwóch tygodni, jak tylko „spadną” do nas inne teksty, wyniki testów oraz ilustracje. Dlatego też na początku aktualizacji pisaliśmy o ujednoliceniu formy informowania Was o postępach w pracach nad linią Słowian. Śledźcie fanpage oraz slowianierpg.pl!

 

MATERIAŁY NA YOUTUBE DO SŁOWIAN

Jeśli przegapiliście filmy na YT do Słowian od naszych patronów, macie okazję je teraz sprawdzić. Życzymy udanego słuchania i oglądania!

https://youtu.be/un6r8XlEy3Q – Rozmowa o Bestiariuszu z Jestem na Przygodzie

https://youtu.be/v6o0zjOiktk – Tworzenie postaci od Lovibond RPG

https://youtu.be/BLqGqGZqXA0 – Potwory i Spółka od NORY z gościem – Stamfordem

 

TRZY DREWNIANE MONETY – Scenariusz inspirowany Słowianami w Summerlandzie!

Czy wiecie, że jakiś czas temu skończyła się zbiórka na polską edycję Summerlandu? Autor systemu zrobi do niego ciekawą przygodę w naszych rodzimych klimatach. Więcej o tym przeczytacie tutaj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=585009380301268&set=a.531108232358050

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *