Przyszłość Słowian

Drodzy fani serii Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna, z ogromną radością przekazujemy Wam najnowsze informacje na temat bieżących prac i nowości, które czekają na Was w najbliższej przyszłości. Nasz projekt ciągle się rozwija, a dzięki Waszemu wsparciu, możemy wspólnie odkrywać nowe zakamarki bogatej, słowiańskiej mitologii! Dzięki za to ze szczerego serca, a tymczasem przechodzimy do wieści.

 

Aktualne prace i zmiany:

  • Rok Kruka: Ten suplement przeszedł niesamowite zmiany i obecnie trafił do etapu korekty. Oczekujemy, że w ciągu dwóch do trzech tygodni ten proces zostanie zakończony. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziemy mogli podzielić się z Wami jego ostateczną wersją. Nie chcemy w tym momencie ogłaszać pełnej listy zmian, zrobimy to jak wystartuje sprzedaż. Postarajcie się jeszcze nieco wytrzymać i bądźcie cierpliwi!

Nadchodzące projekty:

  • W oczekiwaniu na Rok Kruka, rozpoczynamy pracę nad nowym, ekscytującym suplementem o roboczej nazwie „Dziennik X”. Choć na razie nie chcemy zdradzać jego pełnej nazwy, możemy zdradzić, że jego formuła będzie nawiązywać do Dziennika Zielarskiego. Wierzymy, że i ten projekt spotka się z Waszym entuzjazmem.

Interaktywne inicjatywy:

  • Już 7 kwietnia zapraszamy Was do udziału w WYBORACH na nową okładkę do ROKU KRUKA. Każdy będzie mógł wziąć udział, wyrażając swoje zdanie poprzez głosowanie w komentarzach na Facebooku. To Wy zdecydujecie, które wizualne przedstawienie najlepiej oddaje ducha nadchodzącego suplementu.

Dodruki i premiery:

  • Z radością informujemy, że dodruk podstawowego podręcznika do gry już pojawił się na magazynie i będzie miał swoją premierę wraz z Mystery oraz Smoczą Próżnością.
  • Przygotowujemy również dodruk mapy Slavii, wykonanej przez Kartografa Niepraktycznego. To nie tylko praktyczny dodatek, ale i prawdziwe dzieło sztuki.

Feedback i przyszłość serii:

  • W duchu ciągłego doskonalenia i rozwijania serii Słowian, zbieramy feedback od Was, naszych graczy. Informacje te będą niezwykle cenne przy projektowaniu 2 edycji gry. Chcemy jednak podkreślić, że na ten moment nie zapowiadamy nowego wydania Słowian! Mamy w planach jeszcze kilka dodatków do obecnej edycji 1.5, w tym jeden o kalibrze „podstawki”. Jednocześnie, chcemy wykorzystać Wasze opinie do inspiracji w przyszłych projektach, tworząc unikalne mini-suplementy.

Dziękujemy za Wasze wsparcie, pasję i zaangażowanie w rozwój świata Słowian. Wasze opinie, pomysły i uwagi są dla nas niezmiernie cenne. Razem tworzymy coś wyjątkowego! Do zobaczenia na szlaku i pamiętajcie: nie dajcie się zabić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *