Druk Bestiariusz gotowy!

Dzień dobry!

Przynosimy dzisiaj kolejną porcję wiadomości z frontu działań nad Bestiariuszem!

 

GOTOWY DRUK BESTIARIUSZA ORAZ W OBRONIE WIARY

Dzisiaj przychodzi z krótkimi, ale treściwymi informacjami!

Dzisiaj rano dostaliśmy potwierdzenie o wysłaniu nakładu Bestiariusza, oraz dodruku podstawki na magazyn! To znaczy, że już jutro powinniśmy otrzymać sporą paletę z nowym towarem! Jeśli kurier się wyrobi i nic nie stanie na przeszkodzie, to przez weekend popakujemy dla Was paczuszki!

Znajdziecie w nich Bestiariusz, scenariusz „W obronie wiary” w formie broszurki oraz Zestaw Łowcy potworów! W ramach przedsprzedaży zapłaciliście za to jedynie 119zł, ale dodatkowo otrzymacie wcześniej wspomniane dodatki o łącznej wartości prawie 60zł!

Dziękujemy za Wasze wsparcie naszej linii Słowian przez zakupy podręczników oraz zaufanie.

 

SESJA OD STAMFIEGO – W OBRONIE WIARY 

Będziesz prowadził Słowian? Może chcesz przesłuchać jak poprowadził przygodę z broszury ktoś inny zanim sam do niej usiądziesz? Żaden problem! Zajrzyj pod ten link: https://www.youtube.com/watch?v=SS6xXzt7yIM. Znajdziesz tam pierwszą część kampanii. W niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne odcinki, więc nie czekaj i subskrybuj kanał, aby być na bieżąco!

 

 

OFICJALNA GRUPA SŁOWIAN 

Przez ostatni miesiąc prowadziliśmy komunikację z naszymi fanami na Facebooku, gdzie wręcz „na gorąco” można było obserwować postępy w pracy i komunikaty autora. Serdecznie zapraszamy! Jeśli jeszcze na niej nie jesteś, czas to nadrobić! https://www.facebook.com/groups/254477398500432

 

AKTUALIZACJA #1

Jesteśmy w trakcie pakowania! Do czwartku wszystkie paczuszki powinny już wyjść! Dziękujemy serdecznie za Wasz udział w projekcie. Niebawem więcej informacji na temat startu regualrnej sprzedaży oraz akcji związanych ze Słowianami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *