Bestiariusz wysłany, kolejne nowości w sklepie

Dzień dobry! 

Mamy dzisiaj dla Was informacje na temat Bestiariusza oraz nowości, które od środy pojawią się na naszym sklepie. Premiera Bestiariusza do Słowian to tylko początek!

Oto nadeszła chwila, na którą wszyscy czekaliście! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że przedsprzedaż Bestiariusza, dodatku do Słowian: Mitologicznej Gry Fabularnej, dobiega końca. Wszystkie paczki zostały właśnie wysłane i wkrótce dotrą do Was, byście mogli rozpocząć nową, magiczną podróż w krainie dawnych bogów.

Ale to nie wszystko! Pragniemy poinformować, że rusza także regularna sprzedaż Bestiariusza! Od środy, 26.07, o godzinie 12:00, będziecie mieli okazję zakupić ten wyjątkowy dodatek na naszej stronie internetowej: sklep.hengal.pl.

Wraz z Bestiariuszem, wzbogacamy linię Słowian o nowy, drukowany scenariusz zatytułowany W obronie wiary. To długa i ekscytująca przygoda rozpisana na 36 stronach w formacie B5, pełna dodatkowych materiałów, takich jak mapy i ciekawe wskazówki dla MG.

A to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was Zestaw Łowcy Potworów — pakiet promocyjnych materiałów oraz handoutów na sesję. Znajdziecie w nim unikalną mapę Slavii, na której odkryjecie notatki o potworach, fascynujące listy i pomocne materiały na sesję, wraz z piękną pocztówką.

Pragniemy również podać ceny poszczególnych produktów:

  • Słowianie: Bestiariusz129 zł
  • Słowianie: W obronie wiary29 zł
  • Słowianie: Zestaw Łowcy Potworów29 zł

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zanurzenia się w magicznej atmosferze słowiańskich mitów i legend.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Spotkajmy się na stronie sklep.hengal.pl już w środę, by sięgnąć po Bestiariusz i czerpać radość z tej wyjątkowej rozgrywki.

Do zobaczenia w krainie Słowian!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *