Pełny PDF do pobrania! Druk w natarciu!

Cześć wszystkim! Wasze wsparcie dla naszej linii wydawniczej Słowian jest nieocenione i pragniemy gorąco Wam podziękować! Jeśli wsparliście nas w przedsprzedaży najnowszego dodatku, sprawdźcie swoje skrzynki e-mail i pobierzcie swoją kopię PDF! Ta cyfrowa wersja suplementu zawiera całość materiału, od kompleksowych opisów potworów i ich statystyk, przez fascynującą przygodę, aż do zupełnie nowej ery z jej unikalnymi mechanikami.

Obecnie czytamy tekst po składzie, ze szczególnym skupieniem na opisach zdolności potworów. To właśnie one zostaną zaktualizowane w kolejce.

Mimo opóźnień w realizacji tego projektu chcieliśmy już teraz dać Wam możliwość pełnego zapoznania się z treścią podręcznika. W ciągu najbliższych dni wprowadzimy ostatnie poprawki i zaktualizujemy ostatecznie PDFa.

Zwracamy uwagę, że obecnie nie trwa etap zbierania feedbacku od Was, kupujących Bestiariusz w przedsprzedaży. Najpierw chcemy zakończyć prace nad elementami, których jesteśmy w pełni świadomi. Jednak już kolejna wersja pliku, po aktualizacji, będzie tym momentem, kiedy z radością przyjmiemy Wasze spostrzeżenia i uwagi dotyczące ewentualnych błędów. Na razie to my nadal staramy się wygładzić wszystko do perfekcji.

Po ostatniej aktualizacji pliku dema PDF (z piątku 10.05) wprowadziliśmy jeszcze dzisiaj szereg zmian:

– poprawiliśmy odnośniki do stron w podręczniku,

– dodaliśmy alfabetyczny spis potworów z numeracją stron oraz tabele losowe,

– wprowadziliśmy poprawki zauważonych niedociągnięć w składzie oraz statystykach,

– zwiększyliśmy rozdzielczość ilustracji, co spowodowało wzrost rozmiaru pliku PDF,

– dodaliśmy pełną stopkę, okładkę i tył okładki,

– włączyliśmy spis treści,

– wkomponowaliśmy symbole parowania oraz akcji potworów do tabel ze statystykami.

 

W planach na następną aktualizację mamy:

– poprawić opisy zdolności oraz ujednolicić niektóre z nich.

 

Zachęcamy do dalszego śledzenia naszych aktualizacji. Już niedługo, zaraz po weekendzie, rozpoczynamy proces druku. To emocjonujący moment dla nas wszystkich – i jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że możemy go z Wami dzielić.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Bez Was ten projekt nie stałby się rzeczywistością. Mamy nadzieję, że Bestiariusz przyniesie Wam wiele godzin niezapomnianych doświadczeń oraz przygód, które pozwolą na jeszcze głębsze zanurzenie się w nasze słowiańskie uniwersum.

 

Do zobaczenia wkrótce!

1 thought on “Pełny PDF do pobrania! Druk w natarciu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *