Wieści ze Slavii#1 – Ostatnie wydarzenia i aktualizacja strony

 

 

Sława bracia i siostry! 

Zaczynamy aktualizację strony. Projekt Słowian ukazał się już w wersji PDF, a wiele rzeczy o których tutaj pisaliśmy – zostało usprawnionych. Zatem zapowiadamy nowy cykl pojawiających się zaktualizowanych artykułów o grze. Na początek wrzucamy ostatnie wieści. Częstujcie się!

  1. Przez ostatni czas pracowaliśmy nad zgłoszonymi uwagami i literówkami. W tej chwili mamy wszystko poprawione. W najbliższych dniach planujemy rozesłać zaktualizowaną, finalną wersję PDF aby uniknąć jakichkolwiek rozbieżności. Ta wersja pojawi się w druku. Plik nie będzie posiadał hasła. Chcemy też udoskonalić sposób przesyłania plików, tak, by był on wygodniejszy dla wspierających.
  2. W kolejnym tygodniu rusza procedura druku. Będziemy Was informować jak tylko przyjdą egzemplarze z drukarni. Tak jak było zapowiadane, pewnie pojawią się pod koniec września.
  3. Weźmiemy udział w  COPERNICONIE 15.09 w sobotę! Poprowadzimy 4 sesje (po 4 graczy na jedną grę). Scenariusze zakładają około 2h40min zabawy. Dokładne informacje o tym: jak i kiedy się zapisać, podamy jak tylko takowa informacja zostanie przekazana przez organizatorów. Wrzucimy wtedy też „zajawkę” fabularną i opis.
  4. Liskowic Studio poprowadzi sesję Słowian na 16. Zamojskim Spotkaniu z Fantastyką. Scenariusz już gotowy, karty postaci w przygotowaniu!
  5. Zbieramy aktorów do nagrywania filmiku promocyjnego. Materiały będą nagrywane pod koniec września na terenie Grodziska Owidz. Jeden z naszych  wspierających wybrał nagrodę, dzięki której będzie mógł wystąpić przed kamerą i wymyślić kilka scen.
  6. Zaczynamy aktualizować stronę. W kolejnych dniach będą się pojawiały nowe artykuły na naszym FB.
  7. Rozszerzenie „Dziennik Zielarski” jest w trakcie prac. Będzie ono dodawało do gry około 30 roślin. Każda z nich zostanie opisana pod względem wyglądu, występowania, działania po spożyciu w różnych formach (np. palenia, gotowania wywaru). Jednak trzeba się też liczyć z tym, że niektóre również będą mogły mieć pewne skutki uboczne. Wielkim plusem będzie to, że praktycznie wszystkie rośliny zyskają swoją ilustrację. Więcej informacji już niedługo!
  8. Planujemy skupić się na rozszerzeniach oraz pracach osób, które wybrały nagrodę Wybrańców w nadchodzącym czasie, aby dopiąć do końca projekt. Wszelakie dodatki będą ukazywały się na bieżąco. Na końcu złożymy z całości mały suplement, tak, aby wszystko było w jednym miejscu i pliku, przystosowane do samodzielnego druku.
  9. Zapraszamy na naszą stronę FB, gdzie będziemy udostępniać linki do ciekawych inspiracji, muzyki, ciekawostek słowiańskich. Z pewnością będzie to dobre paliwo dla wyobraźni.
  10. Na grupie https://www.facebook.com/groups/254477398500432/prowadzimy wspólnie rozmowy o grze, dzielimy się zawartością i pomysłami. Nawet scenariusze już powstają! Zatem warto do nas dołączyć! Prosimy  tylko w zgłoszeniu podać swojego e-maila wraz z nazwą konta na wspieram.to. Grupa jest tylko dla wspierających projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *