Start strony internetowej!

 

 

 

 

 

 

 

Sława!

➡️SKLEP HENGAL
Wystartowała strona internetowa pod adresem www.hengal.pl! Możecie już teraz zakupić podręcznik do Słowian albo sam plik PDF. Poza tym, dostępne są mapki i opowiadanie Starego Wujka. Za darmo można pobrać plik Advanced Groty i Giganci PDF, niedługo będziemy drukować podręcznik, także też warto obserwować sklep!

➡️Przegląd strony:

– Klub Kreatywnych Hengal, czyli inicjatywa skierowana do osób, które uwielbiają tworzyć własną zawartość do gier. My wychodzimy naprzeciw i chcemy pomagać wszystkim fanom. Możliwości są duże, potrafimy zapewnić wsparcie medialne, merytoryczne, ale także, przy poważniejszych projektach – druk oraz wydanie w formie PDF! Wszelkie informacje proszę kierować na maila: wydawnictwohengal@gmail.com

– Hengalowy kalendarz, oto spis wszystkich naszych nadchodzących wydarzeń i planów. Możecie być zawsze na bieżąco. Od imprez, które wspieramy na drugim końcu Polski, po daty publikowania rozszerzeń (tych darmowych również).

– Plany wydawnicze będą ogłaszane, choć niestety, póki są „pod osłoną nocy”.

– Szersze opisy gier fabularnych spod naszego sztandaru w tym: Słowian, Sun World, Groty i Giganci (z pewnością w przyszłości pojawi się więcej).

– Na stronie istnieje możliwość założenia swojego konta, do czego zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *