Okładka i zawartość!

Niniejszy tekst jest 7 z 9 artykułów traktującym o Słowianach: Mitologicznej Grze Fabularnej. Zobaczysz tu okładkę i zawartość podręcznika. Przejdź do strony głównej, w górnym menu wybierz O GRZE i znajdź kolejny interesujący artykuł. Miłej lektury!

Słowianie: Mitologiczna gra fabularna to projekt inspirowany rodzimą mitologią. Nie odwzorowuje dokładnie historii świata, zamiast tego czerpie garściami z opowieści o dawnych bogach, potworach i demonach. Akcja gry toczy się w fikcyjnym uniwersum i traktuje o pogańskich bohaterach, którzy przeżywają niesamowite przygody.

Podręcznik zawiera: 

Ж Wprowadzenie –  ma zapoznać cię z podstawami gier fabularnych, regułami gry i klimatem świata.

Ж Tworzenie Postaci – pozwoli ci stworzyć wymarzone, słowiańskie alter ego. Proces ten składa się z kilku kroków. Z pewnością przyda się wydrukowana karta postaci, ołówek i zestaw kostek.

Ж Księga Bohatera – to rozdział dedykowany Graczom. Znajdują się w nim wykazy talentów, możliwości rozwoju, handlu na rynku, opisy umiejętności i rynsztunku. Ponadto, z tego rozdziału dowiesz się o zasadach walki oraz działaniu różnych elementów przygód, takich jak strach, podróżowanie czy karczemne zabawy.

Ж Księga Guseł – z niej dowiesz się, czym charakteryzują się wołchwowie oraz żercy, czyli duchowni. Jakimi mocami się parają i co mogą zdziałać!

Ж Księga Świata – opisuje dokładnie sytuację w regionach, dostarcza bardzo dużo wiedzy o Słowianach: w co wierzą, jakich bogów wyznają, z jakimi potworami i demonami muszą się mierzyć i jak wyglądają czasy, w których sami żyją.

Ж Księga Wybrańców – ten rozdział został stworzony przez wspierających nasz projekt oraz zwycięzców konkursów! Masa dodatkowej zawartości, specjalnie od fanów – dla fanów!

Ж Księga Tajemnic – UWAGA! Tylko dla prowadzących grę! W rozdziale znajdują się porady jak poprowadzić Słowian, udoskonalić sesję, wprowadzać do przygody postacie, potwory, zjawiska, pułapki i wiele więcej!

1 komentarz do “Okładka i zawartość!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *