Aktualności #8 – Zaktualizowany PDF

Sława!

W dzisiejszej aktualizacji mamy kilka ciekawych wieści dla Was.

Wieści:

  1. Rozesłaliśmy zaktualizowane PDFy gry do wspierających. Jeśli ktoś nie otrzymał maila na swoją pocztę, prosimy o nie zgłaszanie tego faktu w komentarzach pod ową aktualizacją tylko od razu napisanie do koordynatora kampanii na wspieram.to lub zgłoszenie tego faktu na maila slowianiegrafabularna@gmail.com – to najszybsze rozwiązanie problemu, zachowujące porządek.
  2. PDF nie posiada hasła i jest odblokowana możliwość druku.
  3. W nadchodzącą sobotę na Grodzisku w Owidzu będziemy kręcić sceny do filmu promocyjnego. Z pewnością pojawi się mała relacja z tego wydarzenia. Na sam materiał filmowy, złożony i gotowy do oglądania, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.
  4. Pliki już wysyłaliśmy do druku. Także, czekamy za pachnącymi egzemplarzami.
  5. Scenariusze jakie prowadziliśmy na Coperniconie zostaną opracowane, złożone i oddane do rąk wspierających. Jednak, na tę chwilę, nie możemy dokładnie powiedzieć, kiedy to nastąpi. Liczymy, że wciągu dwóch – trzech miesięcy.
  6. 6 Października odbędą się Bajdurzenia w Gdańsku, przyjedziemy tam z misją prowadzenia Słowian w pierwszej i trzeciej turze sesji.
  7. 30 Września pojawimy się na pierwszej edycji konwentu w Chojnicach, czyli na Fantasy Chojnice Days! Będzie można z nami rozegrać sesję od rana do wieczora i porozmawiać o grze podczas spotkania autorskiego na głównej hali.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *