Aktualności #2

Sława!

Dzisiaj przejdziemy od razu do sedna, bez zbędnego mitrężenia. Mamy dla Was garść informacji o postępach w naszej pracy nad projektem. Zaczynajmy!

1. Damian Frankowski dołączył do naszej ekipy i wspomaga pracę nad ilustracjami, za co bardzo mu dziękujemy! W jednym z postów na facebooku możecie zobaczyć jego prace do Słowian, tymczasem – podajemy link do portfolio: www.damianfrankowski.wordpress.com
2. Przemysław Ławniczak również nadal pracuje nad ilustracjami do podręcznika, wrzucamy link do jego galerii na FP, warto tam zaglądać regularnie: https://www.facebook.com/pg/przemek.lawniczak.portfolio/photos/?tab=album&album_id=2036422079960236
3. W naszej ekipie witamy Rafała Jankowskiego! Dzięki niemu przyspieszą pracę nad rozszerzeniami, które zostały ufundowane podczas zbiórki. Na jego warsztat poszedł projekt Dziennika Zielarskiego, który już jest rozpisywany.
4. Otrzymaliśmy „próbki” pierwszych kości k6 do Słowian. Niedługo dowiecie się więcej na ich temat, ale jak tylko otrzymamy finalne wersje, wrzucimy zdjęcia.
5. Już w czasie zbiórki, pracowaliśmy nad quickstartem do naszego systemu, aktualnie znajduje się w fazie testów, na marca mamy zaplanowane kolejne sesje i ostatnie szkice. Materiały będą udostępnione najpierw wspierającym.
6. W zeszłym tygodniu, graliśmy sesję Słowian, nastawioną na walkę z „niemymi wojownikami”. Jeśli jest wolna chwila, chcemy wykorzystać ją także na grę i jej dopracowywanie.
7. Skontaktowaliśmy się z osobą, która wykupiła nagrodę „Bajarz” i będzie pisała opowiadanie do podręcznika, przesłaliśmy jej materiały, na bazie których, będzie mogła już zacząć swoją pracę.
8. Rozpisujemy dodatkową zawartość do podręcznika, która została ufundowana przez wspierających.
9. Niedawno zakończyła się ankieta dotycząca dołączenia do podręcznika rozszerzenia, wspierający wspólnie wybrali dodatkowe profesje konkursowe.
10. W najbliższym czasie skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które wygrały konkursy lub kupiły nagrody na zbiórce, oferujące stworzenie własnej zawartości.
Zatem, jak widzicie, nie próżnujemy!
Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie! Bywajcie w zdrowiu, niech Wam Bogi Darzą!

Sława!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *