Aktualności #10 – WYSYŁKI PODRĘCZNIKÓW

​Sława!

Wieści z frontu projektu Słowian:

  1. Sprawa najważniejsza… czyli podręczniki są gotowe, przyszły z drukarni i już rozpoczynamy wysyłki do wspierających. Pierwsza partia paczuszek już wyruszyła w świat. W kolejnym tygodniu będziemy kontynuować.
  2. Można powiedzieć, że lwia część Słowian już jest gotowa. Teraz przychodzi czas na rozszerzenia i zawartość, która została odblokowana przez progi. W tej chwili prace trwają nad kilkoma rozszerzeniami, a grafik – Damian Frankowski przygotowuje kolejne ilustracje bestii. Grafika jedna już jest gotowa i zaprezentujemy ją prawdopodobnie jeszcze dzisiaj.
  3. Na stronie www.slowianierpg.pl w zakładce POBIERZ, pojawiły się: karty postaci, mapa oraz pomoce dla MG (tabelki, skróty zasad) do druku. Z pewnością przydadzą się. W planach mamy jeszcze dodatkowy, darmowy content dla graczy i zostanie on uzupełniony w najbliższym czasie (scenariusze, czy gotowi bohaterowie).
  4. Jednym z priorytetów jest stworzenie przykładowej, prostej historii do poprowadzenia z „marszu” przez MG, a także zestaw darmowych zasad, do wypróbowania dla tych, którzy jeszcze nie są przekonani i chcieliby sprawdzić grę „w boju”.
  5. Zamówić podręcznik będzie można na naszej stronie wydawnictwa www.hengal.pl, w listopadzie. Póki co, jeszcze nad nią pracujemy. W sklepie pojawi się również opcja zamówienia map, kostek, koszulek lub samego PDFa z grą.
  6. Oczywiście, poza Słowianami, pojawi się możliwość nabycia podręcznika i PDFa podręcznika Sun World.
  7. Gorąco zachęcamy do śledzenia fanpage Słowian, Wydawnictwa Hengal i Noobirusa.
  8. Informujemy, że na www.slowianierpg.pl ruszy niebawem seria artykułów, która dokładnie przybliży wszystkim rozgrywkę, realia, świat i zawartość podręcznika. Wszystkie teksty pojawią się na naszym FP i będą ukazywać się cyklicznie. Warto śledzić.
  9. FANPAGE Słowian na Facebooku jakiś czas temu przebił próg 800 polubień (aktualnie: 842)! Wieści się o nas rozchodzą… Jeszcze  ponad 150 i dobijemy do magicznego progu 1 000! Może jakiś konkurs z tej okazji się pojawi?

Dziękujemy za wsparcie, zaufanie i całą masę pozytywnego feedbacku! Do zobaczyska przy stole na sesjach Słowian! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *